Posnet Bingo HS EJ

Posnet Bingo HS EJ

Prowadzisz pizzerię, restaurację, bar, kawiarnię? Poszukujesz nowoczesnej, funkcjonalnej kasy fiskalnej do gastronomii? Mamy dla Ciebie znakomite rozwiązanie – Posnet Bingo HS EJ. Spójrz tylko na jej nowoczesne kształty i atrakcyjny wygląd – to kasa fiskalna średniej wielkości, która znakomicie nadaje się do ewidencjonowania usług gastronomicznych.

Wyposażona w elektroniczną kopię paragonu, niewielka kasa fiskalna do gastronomii Bingo HS EJ została przeznaczona do pracy stacjonarnej. W pamięci tego urządzenia zaprogramujesz aż 3.000 nazw towarów i usług. Producent dał też możliwość powiększenia tej bazy do 4.000 pozycji!

Właściciele lokali gastronomicznych cenią sobie kasę fiskalną Bingo HS EJ w dużej mierze za jej wyjątkowo intuicyjną obsługę. Gdy klientów jest wielu, muszą być obsługiwani sprawnie i szybko. Dzięki kasie fiskalnej dla gastronomii obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Nauka obsługi urządzenia trwa krótko i można jej błyskawicznie nauczyć np. sezonowego pracownika.

W Twoim lokalu gastronomicznym zdarzają się przerwy w dostawie prądu? Dla kasy fiskalnej Bingo HS EJ to drobnostka – wytrzymały akumulator wydrukuje aż 6.000 linii paragonu bez ładowania!

Zwróć również uwagę na ogromne możliwości komunikacyjne tej nowoczesnej kasy fiskalnej dla lokali gastronomicznych. Została ona wyposażona w dwa porty RS232, a po zastosowaniu odpowiednich modułów może się komunikować za pomocą portu USB oraz portu DB9. Wszystko to umożliwia podłączenie kasy fiskalnej dla gastronomii Bingo HS EJ nie tylko do komputera, ale również do bardzo przydatnych w barach, pizzeriach i restauracjach urządzeń peryferyjnych: Wagi elektronicznej, czytnika kodów kreskowych, ekranu dotykowego itd. Dzięki Bingo HS EJ stworzysz w swoim lokalu gastronomicznym praktyczny system sprzedażowy.

Czy widzisz tę kasę fiskalną w swojej restauracji, pizzerii, kawiarni, w swoim barze? To świetny wybór! Nie czekaj – kup ją już dziś!

 

Mocne strony urządzenia:

Elektroniczna kopia paragonu

Duże możliwości komunikacyjne

Baza towarowa do 4.000 PLU

Możliwość stworzenia praktycznego systemu sprzedaży

Intuicyjna obsługa

Czytelne wyświetlacze

Wytrzymały akumulator

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU (w opcji 4.000)

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: 2 x RS232, opcjonalnie: 1 x USB, 1 x DB9

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 30 m

Szybkość wydruku: 50 mm/sek

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „easy load”

Wyświetlacz operatora: Alfanumeryczny LCD 2 linie po 16 znaków

Wyświetlacz klienta: Numeryczny LED 8 cyfr

Waga: 1,9 kg

Wymiary: 287 × 105 × 220 (szer. × gł. × wys.)

 

Opcje:

Silikonowa osłonka na klawiaturę

Ładowarka samochodowa

Pokrowiec

Konwerter RS232 / USB

Konwerter RS232 / DB9

Multiplekser

Szuflada (interfejs 6V, 12V, 18V, 24V)

Umiejętności

Opublikowano w dniu

24 września 2014

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *