Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

Poszukujesz urządzenia fiskalnego, które pozwoli Ci stworzyć profesjonalny system sprzedaży do gastronomii? Cenisz sobie wysokie parametry techniczne i wydajność? Mamy dla Ciebie sprzęt idealny: To drukarka fiskalna dla gastronomii Posnet Thermal HD – jedno z najbardziej wydajnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń fiskalnych tego producenta.

Dzięki ogromnym możliwościom komunikacyjnym drukarki fiskalnej Thermal HD stworzysz w swoim lokalu praktyczny i funkcjonalny system sprzedaży. Urządzenie zostało wyposażone w łącze Ethernet, dzięki któremu komunikuje się z komputerem bez niepotrzebnych kabli i przejściówek. Dodatkowo ma 2 porty RS232, port USB oraz umożliwia tunelowanie portów COM. Urządzenie to podłączysz nie tylko do komputera, ale też do wszystkich urządzeń peryferyjnych niezbędnych w systemie sprzedaży Twojej gastronomii.

Zwróć także uwagę na ogromną bazę towarową: aż 250.000 PLU! Nie ma znaczenia, jak szeroką masz ofertę ani jak często zmieniają się dania w Twojej restauracji. Taka baza wystarczy na zaprogramowanie wszystkich nazw usług gastronomicznych i towarów sprzedawanych w Twoim lokalu. Każda nazwa może mieć aż 56 znaków długości! To pozwoli Ci zaprogramować dokładne nazwy potraw, tak aby każdy klient dokładnie wiedział, za co zapłacił!

Drukarki fiskalna dla gastronomii Posnet Thermal HD występuje w dwóch opcjach wyświetlacza do wyboru: Standardowa ma chorągiewkę wbudowaną w obudowę. Natomiast w wolnostojącej można postawić wyświetlacz w dowolnym miejscu – tak aby był dobrze widoczny dla gości restauracji. Ta funkcjonalna drukarka fiskalna ma niewielkie wymiary, dzięki czemu zmieści się nawet na niewielkim stanowisku kasjerskim.

Za pomocą drukarki fiskalnej dla restauracji Posnet Thermal HD wydrukujesz nie tylko paragon fiskalny, ale też fakturę, raport, potwierdzenie płatności kartą, wydruk do systemów lojalnościowych, bonów rabatowych i wiele, wiele innych. To ogromne ułatwienie dla każdego lokalu.

Oczywiście nie sposób byłoby opisać wszystkich zalet i funkcji drukarki fiskalnej dla lokali gastronomicznych Thermal HD. Szybki i wytrzymały mechanizm drukujący, moduł elektronicznej kopii paragonu, sygnalizowanie konieczności wymiany papieru – to tylko nieliczne z wielu udogodnień zastosowanych w tej drukarce.

Nie czekaj – przyjdź do salonu sprzedaży i kup już dziś drukarkę fiskalną dla gastronomii Thermal HD.

 

 

Mocne strony urządzenia:

Baza towarowa: 250.000 PLU

25 znaków w nazwie towaru

Elektroniczna kopia paragonu

Ogromne możliwości komunikacyjne: Ethernet, 2 x RS232, 1 x USB

Tunelowanie portów COM

Możliwość stworzenia praktycznego systemu sprzedaży

Dwie opcje wyświetlacza do wyboru: Standardowy i wolnostojący

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 250.000 PLU

Nazwa towaru: 56 znaków

Komunikacja: Ethernet, 2 x RS232, 1 x USB

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm lub 80 mm; długość 100 m

Szybkość wydruku: 47 linii/sek

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny jednostacyjny z systemem „drop in”

Wyświetlacz klienta/operatora :

Wspólny wyświetlacz klienta i operatora, z wysuwaną szyjką, do wyboru:

Alfanumeryczny LCD 4 linie po 20 znaków, zintegrowany z obudową drukarki

Alfanumeryczny LCD 4 linie po 20 znaków, wolnostojący

 

Waga: 2,6 kg

Wymiary: 158 × 242 × 242 (szer. × gł. × wys.)

 

Opcje:

Wersja z wyświetlaczem standardowym (wbudowanym)

Wersja z wyświetlaczem wolnostojącym

Akcesoria

Szuflada kasowa Flip-top

Szuflada kasowa Posnet SKL

Szuflada kasowa SKV

Umiejętności

Opublikowano w dniu

24 września 2014

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *