Posnet TRIO

utworzone przez | Gru 4, 2016 | 0 komentarzy

Z

DOBRA PARA - TRIO I TABLET

Zamontuj dedykowany, obrotowy uchwyt do tabletu lub smartfona (7′ lub 10′) i stwórz swój indywidulany system POS. Ciesz się z oszczędności miejsca pracy i wygody w użytkowaniu.

Z

DUŻY GRAFICZNY WYŚWIETLACZ

4 liniowy wyświetlacz LCD poinformuje o przebiegu transakcji, wyświetli np. sumę do zapłaty, resztę, nazwę, cenę i ilość.

Z

MULTIPORT – ROZBUDUJ FUNKCJONALNOŚĆ

Podstawa to łącze USB. Ale sam zdecyduj – może wolisz port RS232 lub komunikację Bluetooth?

Z

BEZPIECZNA KOPIA ELEKTRONICZNA

Oszczędź czas, miejsce i pieniądze dzięki elektronicznej kopii paragonu. Zyskaj bezpieczeństwo.

Poszukujesz drukarki fiskalnej do swojej  restauracji lub baru? Urządzenie ma współpracować z twoim oprogramowaniem gastronomicznym?

Zwróć uwagę na nowość w ofercie urządzeń fiskalnych – to drukarka fiskalna Posnet TRIO dla branży gastronomicznej. To innowacyjne, funkcjonalne urządzenie ułatwi pracę w twojej restauracji i pozwoli zadbać o klientów.

Receptą na sukces w gastronomii jest przede wszystkim wysoka jakość serwowanych dań, dobra lokalizacja, ale także miła i profesjonalna obsługa. Aby personel mógł dobrze wywiązać się ze swoich obowiązków, musi mieć stworzone to tego warunki. Oprócz doskonale wyposażonej kuchni i sali, potrzebny jest sprzęt do ewidencji dokonywanych operacji gotówkowych i bezgotówkowych.

Osiągniesz ten cel dzięki nowym możliwościom, jakie daje właśnie drukarka fiskalna Posnet TRIO dla lokali gastronomicznych.

Zaletą tego urządzenia jest gniazdo Multiport – to ono daje możliwość rozbudowy funkcjonalności  na dowolnym etapie korzystania z niego. Wykorzystując jeden z trzech dostępnych modułów rozszerzeń możesz zdecydować o interfejsie komunikacji  drukarki z komputerem np. RS232, Bluetooth, a także o możliwości obsługi szuflady wielonapięciowej. Nowinką jest możliwość komunikacji z tabletem lub smartfonem, który zamontowany jest za pomocą obrotowego uchwytu do drukarki TRIO. Taki zestaw potrzebuje naprawdę niewiele przestrzeni, aby być w pełni funkcjonalnym, nowoczesnym stanowiskiem kasowym w twojej restauracji.

Jeśli wykorzystasz w swoim lokalu gastronomicznym drukarkę TRIO połączoną z profesjonalnym systemem do jego obsługi, przyśpieszysz realizację zamówień, podniesiesz prestiż lokalu, łatwo rozliczysz pracowników, szybko wykonasz analizę i raporty sprzedaży, zwiększysz efektywność pracowników.

Dzięki możliwości dodania dowolnej grafiki na paragonie, w nagłówku możesz np. umieścić logo twojej restauracji. Wykorzystaj także szeroką gamę super-formatek, które pozwalają na dowolne generowanie wydruków niefiskalnych dostosowanych do specyfiki twojego lokalu np. promocje, kupony rabatowe itp.

Te kilka głównych zalet drukarki fiskalnej Posnet TRIO nie wyczerpuje ogromnych możliwości, które można dostosować do specyfiki pracy gastronomii.

 

Drukarka fiskalna TRIO  to inwestycja, która opłaci się w lokalu gastronomicznym. Nie tylko ułatwi prowadzenie biznesu, ale również pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy!