Posnet ERGO

Posnet ERGO

Planujesz otwarcie małego punktu gastronomicznego? Na początek potrzebujesz niewiele, a z czasem chcesz rozkręcić biznes, może nawet wynająć większy lokal? Pomyśl o kasie fiskalnej stworzonej z myślą o zmieniających się potrzebach firmy. To Posnet ERGO – prosta w obsłudze, funkcjonalna i wytrzymała, kasa fiskalna idealna dla gastronomii! Doskonale sprawdza się w pracy mobilnej, w małych punktach (np. fast-food, budkach z watą cukrową, regionalnymi przysmakami itp.) oraz niewielkich lokalach i średnich lokalach.

Kasa fiskalna dla gastronomii Posnet ERGO pozwala na modułową rozbudowę: zaczynasz od wariantu podstawowego, który zupełnie wystarcza dla początkującego biznesu. Z czasem zwiększasz możliwości kasy o kody PLU (kody nazw towarów i usług) i moduły komunikacyjne, a także dedykowaną szalkę ważącą. Funkcja kasowagi to rozwiązanie doskonałe dla gastronomii – dane między kasą a szalką przesyłane są automatycznie, zapomnij o wprowadzaniu ich po raz drugi, traceniu na to czasu i pomyłkach! Oczywiście możesz od razu wybrać wariant rozbudowany – sam znasz najlepiej potrzeby Twojego punktu gastronomicznego!

Zwróć też uwagę na komunikację ERGO z innymi urządzeniami, np. terminalem płatniczym. Kasa fiskalna przesyła dane do terminala automatycznie, bez konieczności ponownego ich wprowadzania – to znacznie usprawnia obsługę klienta, a jak wiadomo wysoka jakość takiej obsługi to połowa sukcesu lokalu gastronomicznego!

Posnet ERGO to kasa wyjątkowo wytrzymała i odporna pracę w trudnych warunkach. Wzmocniona konstrukcja oparta na solidnym chassis pozwala na długoletnią pracę urządzenia – zachowuje ono swoje funkcje użytkowe i estetyczny wygląd przez cały czas! Silikonowej klawiaturze niestraszne zapylenie i zachlapania, o które w lokalu gastronomicznym nietrudno!

Ta praktyczna, ergonomiczna i prosta w obsłudze kasa fiskalna świetnie sprawdza się w pracy mobilnej oraz wszędzie tam, gdzie dostęp do źródła zasilania jest utrudniony. Wszystko dzięki wyjątkowo wydajnemu akumulatorowi, który okazuje się niezawodny nawet przy bardzo intensywnej sprzedaży! Urządzenie wydrukuje aż 80.000 linii, czyli około 8.000 paragonów bez ładowania! To zupełnie wystarczy na całodzienną prace, nawet jeśli turyści non stop ustawiają się w kolejce po Twoje przekąski!

Oczywiście kasa fiskalna dla lokalu gastronomicznego Posnet ERGO ma też wiele innych zalet: elektroniczną kopię paragonu, system dowolnych przypomnień, dwa podświetlane graficzne wyświetlacze, opcję wydruku numeru NIP w części fiskalnej paragonu oraz wiele, wiele innych. Przyjdź do naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych i przekonaj się sam!

 

Wybierz kasę idealną dla lokalu gastronomicznego, postaw na rozwój i najwyższą jakość obsługi klienta – już dziś wybierz Posnet ERGO!

 

Najważniejsze zalety urządzenia:

Możliwość modułowej rozbudowy

Małe gabaryty, niska waga, ergonomia użytkowania

Automatyczne przesyłanie danych do terminala płatniczegoIntuicyjna obsługa

Bardzo odporna i wytrzymała obudowa

Duże możliwości komunikacyjne

Mocny akumulator

Elektroniczna kopia paragonu

Łatwa wymiana papieru „wrzuć i drukuj”

Możliwość wydruku paragonu w trybie „blokowym”

Graficzne wyświetlacze

Programowanie dowolnych przypomnień

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 2 000 PLU (Standard); 6 000 lub 8 000 (Opcja)

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja:

Standard:

  • 1 x USB
  • obsługa szuflady kasowej 5 V

Opcja:

  • Moduł rozszerzenia I: 2 x RS232 szuflada wielonapięciowa
    Moduł rozszerzenia II: WiFi, Bluetooth, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa
    Moduł rozszerzenia III: modem 3G, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa
  • Szuflada: 6V, 12V, 18V, 24V

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 30 m

Szybkość wydruku: 20 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny typu „drop in – wrzuć i drukuj”

Wyświetlacze: graficzne (192 x 64 pikseli)

Waga: 0,6 kg

Wymiary: 94 x 62 x 230 mm (szer. x wys. x dł.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 27

Umiejętności

, , ,

Opublikowano w dniu

16 maja 2016

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *